Бюро перекладів м. Львів

бюро перекладів львівБюро перекладів в м. Львів Лев виконує переклади будь-якої складності та на будь-яку мову дипломованими перекладачами. Також агентство перекладів надає послуги з нотаріального засвідчення перекладу та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів (сертифікований переклад). Серед основних послуг компанії з перекладу є:

 1. Підготовка перекладів документів для подання на візу,
 2. Нотаріальне засвідчення перекладу,
 3. Сертифікований переклад,
 4. Доставка перекладів документів у будь-яку точку України та закордон.

Ціни на переклад документів у м. Львів

Бюро перекладів Лев дотримується демократичного формування цін на переклади та на додаткові послуги. Ми надаємо послуги перекладу за цінами, які доступні кожному.

Для того, щоб дізнатися вартість перекладу вам достатньо надати нам фото документів чи скан-копії у пошту або надіслати на контактний номер телефону в будь-який месенджер документи. Менеджер компанії протягом 30 хвилин надасть детальну відповідь стосовно термінів виконання перекладу, вартості замовлення та у разі необхідності уточнить всі необхідні деталі.

Нижче наведена таблиця з цінами на основні послуги перекладу. Якщо ви бажаєте ознайомитися з цінами більш детально, ви можете зателефонувати або написати нам в пошту, а також ви можете відвідати прайс-лист на нашому сайті за посиланням – ціни на переклад документів.

Назва послуги Ціна, грн.
Письмовий переклад від 50 грн./1 сторінка
Нотаріальне завірення 135 грн./1 документ
Сертифікований переклад 35 грн./1 документ
Доставка документів згідно тарифів Нової Пошти
Верстка за запитом
Терміновий переклад 2-й тариф

Завірення перекладу нотаріально та сертифікований переклад

Кожен переклад в залежності від умов подачі документів та країни їх подачі повинен бути завірений нотаріально або печаткою бюро перекладів. Варто відзначити, що тип завірення потрібно уточнювати лише в місці подачі документів або на офіційних сайтах.

Бюро перекладів Лев виконує два види завірення – нотаріальне та засвідчення перекладу печаткою бюро перекладів. Більш детальну інформацію щодо завірення ви можете дізнатися за посиланнями:

 1. Нотаріальний переклад документів
 2. Сертифікований переклад документів

Як замовити переклад

Замовити переклад документів у м. Львів в бюро перекладів ви можете декількома способами – надіслати фото чи скан-копії нам в пошту, надіслати нам документі в месенджери, а також можете отримати консультації по телефону.

Відповідь на письмове звернення прийде вам протягом 30 хвилин.

Доставка документів (оригіналів) здійснюється через службу доставки Нова Пошта. Також за запитом можуть бути надані скан-копії завірених документів.

Додаткові посилання
 1. Бюро перекладів
 2. Ціни на переклад
 3. Нотаріальне завірення
 4. Сертифікований переклад
 5. Львівська ОДА
Поділитися з друзями