Переклад з і на португальську мову документів

Перевод с и на португальский язык документовПереклад документів та текстів з португальської та португальської. Дипломований перекладач, який спеціалізується на якісному перекладі документів у бюро перекладів «ЛЕВ» виконає своєчасно роботу з урахуванням додаткових побажань клієнта.

Варто зазначити, що після перекладу текстом займається редактор. Він відповідає за усунення помилок, допущених перекладачем, друкарських помилок, а також загальної неузгодженості. Зрештою клієнт отримує готовий продукт, який можна використовувати за призначенням.

Для всіх існує тестовий варіант перекладу. Працює це наступним чином, потрібно відправити на пошту документ, який необхідно перекласти і протягом 15 хвилин отримаєте готовий. результат першої сторінки. Якщо вам підходить робота, просто зв’яжіться з менеджером та обговоріть усі деталі співпраці.

Переклад документів з португальської або португальською мовою виконується висококваліфікованим співробітником і носієм мови. За потреби можна додатково оформити вичитування тексту. Бюро перекладів «ЛЕВ» має на меті тісну співпрацю та задоволення побажань клієнта. Численні позитивні відгуки є підтвердженням цього.

Португальська мова: ціни на переклади

Розрахунок вартості перекладу замовлення йде за сторінки. На одній сторінці 1800 символів, з урахуванням всіх пропусків і розділових знаків. Оцінюється все за актуальним тарифом, вказаним на офіційному сайті бюро «ЛЕВ».

Тариф збільшується у таких випадках:

  1. Терміновість.
  2. Обсяг.
  3. Складність вихідного тексту.
  4. Вичитка.

Якщо в період робіт над документом, необхідно внести корективи, менеджер змушений буде перерахувати кінцеву вартість замовлення. Бюро працює на задоволення потреб клієнта. У будь-який зручний час можна внести корективи, головне розуміти, що це може вплинути на термін.

Дізнатися точну ціну можна на офіційному сайті бюро. Правильно сформоване замовлення з урахуванням усіх нюансів дозволить максимально швидко впоратися з поставленим завданням без втрати якості.

Португальська мова вважається не найбільш затребуваною, тому і ціна на неї вище. Загалом одна сторінка коштує 280 гривень. Якщо потрібно завірити документ, доведеться доплатити ще 50 гривень за кожну сторінку. Нотаріальне засвідчення коштує від 150 гривень. Терміновість від 290 гривень. Додаткові послуги від 50 гривень.

Терміни виконання роботи

Переклад з португальської або португальської здійснюється зі швидкістю до 10 сторінок на добу. Якщо вам необхідно задіяти носія мови або застосувати вичитування тексту, тоді залучаться додаткові співробітники та час відповідно збільшиться. Складність тексту має велике значення.

Якщо вам необхідно зробити терміновий переклад, тоді бюро запропонує вам підвищений тариф через залучення додаткових співробітників. Протягом години роботу буде надіслано замовнику.

Сама по собі мова вважається поширеною. Його використовують не тільки в Португалії, також можна зустріти у Бразилії, Анголі чи Мозамбіку. Для бізнесменів, які відвідують ці країни, важливо мати під рукою якісно перекладені документи, щоб угоди пройшли успішно.

Бюро перекладів ЛЕВ пропонує окремі позиції з перекладу документів, а також комплексні послуги. У будь-який зручний час можна звернутися за допомогою до компанії. Менеджер уважно вислухає всі побажання та роз’яснить усі тонкощі перекладацької діяльності.

«ЛЕВ» виконує переклади в різних напрямках. Лінгвісти та редактори працюють злагоджено, швидко та якісно. Великий обсяг роботи, позитивні відгуки дають змогу не завищувати ціни на послуги перекладу.

Оцініть статтю
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )