Переклад медичних текстів у Києві

Переклад медичних текстів в Бюро перекладів «ЛЕВ» у Києві

Одним з напрямків, в яких спеціалізується Бюро перекладів «ЛЕВ», є переклад медичних документів, як то переклад клінічних досліджень, переклад сертифікатів медичних препаратів, переклад анотацій до лікарських засобів, форми інформованої згоди, переклад медичних довідок і т. д.

Якщо Ви шукаєте Бюро перекладів у Києві, здатне швидко, якісно і за помірну плату виконати переклад фармацевтичного тексту або медичний переклад, то ви потрапили за адресою. Бюро перекладів «ЛЕВ» надаємо виключно якісні та професійні медичні переклади. Медичне напрямок нашого агентства – це команда висококваліфікованих медичних перекладачів і редакторів медичних документів і текстів, які мають вищу медичну або фармацевтичну освіту. Співробітники Бюро перекладів «ЛЕВ» мають великий досвід роботи в сфері медичного перекладу. Бюро перекладів «ЛЕВ» пропонує послуги як письмового, так і усного медичного перекладу.

Враховуючи багаторічний практичний досвід персоналу Бюро перекладів «ЛЕВ» у цій сфері перекладу, ми можемо гарантувати високу якість роботи навіть у разі стислих строків виконання.

Ми надаємо широкий спектр послуг в сфері медичного перекладу.

 У тому чіслі:

переклад документації до медичного обладнання та інструментарію в Києві;

переклад інструкцій по експлуатації на Подолі, інструкцій, переклад описів, каталогів та перекладів рекламних матеріалів;

переклад документації по фармацевтиці в Києві (переклад документів з контролю якості, інформація для лікарів і пацієнтів, переклад листочків-вкладишів);

переклад документації з клінічних досліджень препаратів в Бюро перекладів «ЛЕВ» (переклад договору про проведення досліджень, переклад протоколів їх проведення, реєстраційні картки).

 Здійснюємо контроль якості на кожному етапі робіт.

Головна мета Бюро перекладів «ЛЕВ» – це надання клієнту максимально якісного перекладу будь-яких видів медичних текстів в Києві і по всій Україні.

У Бюро перекладів «ЛЕВ» медичний переклад на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних, але в той же час і найскладніших видів перекладу. Потрібно бути дійсно професіоналом своєї справи, щоб брати на себе сміливість здійснювати переклади складних медичних текстів в Києві. Бюро перекладів «ЛЕВ», як фахівець, який практикує медичний переклад, розуміємо, наскільки велика відповідальність лягає на нас при виконанні замовлення. Адже саме від нашої компетенції і грамотності залежить часто постановка вірного діагнозу – а, отже, здоров’я і життя людини.

Оцените статью
( Пока оценок нет )