Бюро перекладів «ЛЕВ»

Бюро перекладів «ЛЕВ» за цей рік розширило базу перекладачів на території України! Агентство перекладів «ЛЕВ» почало приймати замовлення в більшості міст мільйонників! Ми впевнено зарекомедовалі себе як якісне Бюро перекладів в Харкові, Бюро перекладів в Одесі, Бюро перекладів у Білій Церкві!

Закінчується 2011 рік!!! Цей рік був дуже продуктивним у розвитку екноміки нашої країни. Розвивалась не тільки екноміки, а й ідустрія, металургія, торгівля і більшість українських напрямків діяльності! Також, розвивалися і бізнеси повязані з надання  комерційних та Некомерційних послуг! Наше Бюро перекладів «ЛЕВ» за цей рік розширило базу перекладачів на території України! Агентство перекладів «ЛЕВ» почало приймати замовлення в більшості міст мільйонників! Ми впевнено зарекомедовалі себе як якісне Бюро перекладів в Харкові, Бюро перекладів в Одесі, Бюро перекладів у Білій Церкві! Більшість наших клієнтів, з якими почали працювати в цьому році відразу стали нашими постійними замовниками.

Не дивлячись на збільшені кількість замовлень у цьому році, Команда Бюро перекладів «ЛЕВ» змогла зберегти високий якісний рівень перекладів і першокласний сервіс для наших клієнтів! Ціни на переклади залишилися колишні! Засвідчення ПЕЧАТКОЮ Бюро перекладів залишилося безкоштовним! Ми завжди будемо намагатися максимально йти на зустріч нашим постійним замовникам. Бюро перекладів «ЛЕВ» націлене на довгострокову співпрацю! У цьому році ми стартували з щомісячними акціями та знижки на переклад текстів та переклад документів в Бюро перекладів «ЛЕВ». Тепер кожен місяць звертаючись в Бюро перекладів «ЛЕВ» Ви отримуєте крім постійної знижки ще й щомісячну знижку! Збільшивши за цей рік базу перекладачів, Бюро перекладів «ЛЕВ» пропонує термінові переказів без втрати якості з вичитуванням і корректорм за ті самі гроші! Якість ми гарантуємо.

 

Паралельно з розвитком усіх внутрішніх процесів в Україні розвивалася зовнішньоекономічна діяльність (що не може не радувати!) Багато Українські Компанії виходили на міжнародний ринок! Також, на українському ринку з’явилися нові гравці. У зв’язку зі збільшенням зовнішньоекномічної діяльності зросла кількість замовлень в нашому Бюро перекладів ЛЕВ »з перекладу міжнародних договорів, перекладу митних документів, переклад договорів, переклад зовнішньоекномічних контрактів. Для Компаній які  з’явилися на ринку України потрібні переклад статутів, переклад стандартних документів, переклад документів, усний переклад, синхронний переклад.

 

Для багатьох іноземних компаній виконувалися переклади сайтів в Бюро перекладів «ЛЕВ». Якісний переклад сайтів!

Основні переклади текстів в Бюро перекладів «ЛЕВ» у цьому році виконувалися з англійської мови та на англійську мову. Переклади для іноземних компаній виконувалися з нотаріальним посвідченням перекладу.

У цьому році зросла кількість переведених сторінок технічної тематики! Технічний переклад був одним з лідируючих напрямків діяльності!

Для багатьох виробничих компаній виконувалися переклади інструкцій до обладнання, переклад інструкцій до техніки, переклад інструкцій до автомобілів.

Оцените статью
( Пока оценок нет )